Budowa i remonty w Parafii

Na rok 2019 głównymi inwestycjami będzie wykonanie II części ogrodzenia wokół kościoła oraz iluminacji kościoła, którą sfinansuje Miasto Płock w ramach budżetu obywatelskiego. Do wykonania w bieżącym roku przewidziany jest nowy ołtarz w kościele – tryptyk: Jezus Miłosierny, św. Jan Paweł II oraz św. Faustyna. Zaplanowana jest też przebudowa ołtarza Matki Bożej z umieszczeniem obrazu Matki Bożej, który był w głównym ołtarzu starego drewnianego kościoła parafialnego.

Słowa podziękowania ksiądz proboszcz kieruje wobec wszystkich osób, które składają dodatkowe ofiary na tacę w kopertach, bezpośrednio do księdza proboszcza, a także dokonują wpłat na bankowe konto parafialne.

Dla osób chętnych wspomóc prowadzone prace podajemy numer konta bankowego Parafii:

PEKAO S.A.: 07 1240 1721 1111 0010 0106 8280

Parafia Rzymskokatolicka św. Jakuba Apostoła