XXV Niedziela zwykła - dnia 22 września 2013 r.

1. Kieruję prośbę do młodzieży trzecich klas gimnazjum, aby do końca września złożyli zgłoszenia przed bierzmowaniem, do księdza Mariusza, który w tym roku szkolno – katechetycznym jest odpowiedzialny za przygotowanie młodzieży do bierzmowania. W przyszłą niedzielę zostaną podane terminy spotkań.
  2. Zwracam się z prośbą do rodziców uczniów klas IV, którzy chodzą do szkół poza Parafią, aby złożyli zgłoszenia przed Uroczystym Odnowieniem Przyrzeczeń Chrztu Świętego, do końca września, do Księdza Marka. Terminy spotkań zostaną podane za tydzień.
  3. Od 1 października można będzie zamawiać msze święte na 2014 rok oraz roczne wypominki na 2013/2014 rok. Formularze wypominków będą wyłożone na ławkach w przyszłą niedzielę.
  4. W czwartek o godzinie 19.00 na plebanii spotkanie dla Osób należących do Parafialnej Grupy Synodalnej.
  5. W najbliższy czwartek o godzinie 12.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które zakończy się w piątek o godzinie 12.00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu w czwartek od godziny 12.00 do godziny 21.00 z przerwą na msze święte wieczorowe oraz w piątek po mszy porannej do godziny 12.00. W czasie nocnym modlitwa będzie trwać w domach według ustalonego grafiku.
  6. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w najbliższy czwartek w godzinach 17.30 – 18.30 w Kancelarii Parafialnej, bezpłatnie porad prawnych będzie udzielał Pan Mecenas Konrad Wypych z Kancelarii Adwokackiej Płock ul. Grodzka 15/3.
  7. Pragnę poinformować, iż moja dzisiejsza nieobecność na mszach świętych 9.00, 10.30 i 12.00 jest spowodowana moim wyjazdem do Pułtuska, gdzie będę głosił w Kolegiacie kazanie odpustowe ku czci Świętego Mateusza.
  8. Na sumie modlitwa za synod.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.